Servis ve Garanti

 

Satış Sonrası Hizmetler; Dinamik ve rekabetin yüksek olduğu enerji sektörde en kısa sürede en kaliteli hizmeti almak için Esta Satış Sonrası Hizmetler, tüm bakım ve onarım, kalibrasyon işlemlerinizde hızlı ve yetkin servis, kalifiye uzman ekibi ile taleplerinize en iyi hizmeti vermeyi garanti eder.  

 

İhtiyacınızı fazlasıyla karşılayan, kaliteli cihazlarla ve hizmetlerimizle en yüksek faydayı en düşük maliyet ile sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.  

 

Esta Grup Arıza Çözüm Merkezi +90 216 508 28 88 numaralı telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir ya da web sitemizi ziyaret ederek Teknik Destekten talepte bulunabilirsiniz. Konusunda uzman Servis teknisyenlerimiz sorun ve sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.  

 

Dağıtım şirketlerine ait olan Otogaz, LNG Sistem, Doğalgaz RMS, Nakliye tankerleri arıza bakım onarım hizmetleri yerine getirmek amacıyla hizmet veren birimimiz.  Arıza Bakım Onarım Servisimiz, Dağıtım şirketlerine olan hizmetler periyodik bakım sözleşmesi veya sürekli arıza bakım sözleşmesi kapsamında yürütülmektedir.  

 

İletişim Bilgileri; Servis talepleri için Arıza Çözüm Merkezi’ni +90 533 308 00 48 numaralı telefondan 08:00 – 17:00 saatleri arası ulaşabilir veya e-posta ile talepte bulunabilirsiniz. Konusunda uzman Servis teknisyenlerimiz soru ve sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.