Otomasyon & Scada

 

LPG, LNG, CNG, Doğalgaz, Dökmegaz Sistemleri Otomasyon Scada Kontrol Sistemleri, Projelendirme, Yazılım ve Uygulama yapmaktayız, Otomasyonu Scada yönetim sistemi uzakta izleme, kontrol, raporlama yapmaktadır.   Elektrik panoları, şartnamesine uygun olan ürünler, Uzak bölge veya ofislerden Scada kontrol ile yönetilip, rapor alınabilen bir sistem olup, Can, Mal ve Çevre  emniyeti sağlanmasında etkili katkı sağlayan insan faktöründen bağımsız kumanda ve kontrol eden, Acil durumlarda erken uyarı oluşturan, otomasyon kontrol panolardır.  

 

Hizmetlerimiz çözüm odaklı ve çözüm ortaklığı temel ilkelerimizdir; Enerji piyasasında her firma gibi kendimizi dünyaya karşı sorumlu hissediyoruz  ve çalışmalarımızı yaparken, kısa vadeli karlar yerine uzun vadeli faydaları amaç ediniyoruz. Nitelikli ekibimiz, çağdaş altyapımız ile hizmet vermekteyiz.  

 

Otomasyon Ekipmanları; Uzaktan izleme, kontrol ve kesintisiz  çalışma sağlamak için, aşağıdaki ekipmanlar, şartnamelere uygun olarak, istasyonlara ilave edilmektedir.

√ Gaz Kromatografi,

√ Akış Bilgisayarları,

√ Gaz Kokulandırma Ünitesi,

√ Gaz Analiz Cihazları ( sülfür,su )

√ RTU ve SCADA uygulaması,

√ Ex- Proof iç ve dış aydınlatma,

√ Paratöner,

√ Haberleşme Üniteleri, 

√Kesintisiz güç kaynağı,

√ UPS, Jeneratörler,