Hizmetler

 

Keşif etüttü, Projelendirme, Proje uygulama, Projeye uygun ürün seçimi, Sistem kurulumu,  Devreye alma, Tadilat tamirat, Periyodik bakım, Satış sonrası hizmetler, Arıza servisi, Kalibrasyon ve doğrulma ölçüm hizmeti, Eğitim hizmetleri.  

 

Keşif etüttü; Proje taleplerine yerinde ve ofis ortamında ön çalışma yaparak, proje yapım hazırlığı, ürün seçimi ve maliyetlendirme çalışmasıdır.  

 

Projelendirme; Tesis veya benzer talepler için mimari, mekanik, elektrik ve uygulama proje çıktı toplamıdır.  

 

Proje uygulama; Hazırda olan projeler için uygulama veya uygulamaya süreç boyunca danışmanlık çalışmasıdır.  

 

Projeye uygun ürün seçimi; Tarafımızdan yapılan veya hazırda olan projelerinize kullanılacak ürün seçimi işlemidir.  

 

Sistem kurulumu; Talep veya tarafımızdan hazırlanan sistemlerin Mekanik, Elektrik, Elektronik, Otomasyon gibi sistem kurulmasıdır.  

 

Devreye alma; Tarafımızdan kurulan veya hazır kurulu olan sistemlerin devreye alınması ve çalıştırılarak çalışır halde teslim edilmesi devreye alma ve kullanıcı eğitimi dahil çalışmadır.  

 

Tadilat tamirat; Mevcut sistemlerin Proje, Mekanik, Elektrik vb. değişiklerin yapılması çalışmasıdır.  

 

Periyodik bakım; Sistemlerinize yılık, aylık veya talepleriniz doğrultusunda Mekanik, Elektrik, Elektronik ve Otomasyon periyodik bakım ve belgelenmesi işlemleridir.  

 

Satış sonrası hizmetler; Tarafımızdan yapılmış veya hazırda bulunan sistemleriniz için yerinde veya şirket merkezinde verdiğimiz hizmettir.  

 

Arıza servisi; Tarafımızdan yapılmış veya hazırda bulunan sistemleriniz için acil durumlarda veya sistem duruşlarında yerinde veya şirket merkezinde 7/ 24 verdiğimiz hizmettir.  

 

Kalibrasyon veya doğrulma ölçüm hizmeti; Bakanlık onaylı yetkili personel ve sertifikalı Mastır cihazlarla, Önceden organizasyon yapılması, harç ödemeleri gibi işlemlerin yapılarak yerinde Mühür fekki, Kalibrasyon ölçümü, Mühürleme tutanak ile kalibrasyon belgesi düzenlenmesi işlemleridir.  

 

Eğitim hizmetleri; Tarafımızdan yapılan veya hazır olan sistemlerin kullanılması için, Devreye alma, Çalıştırma ve Önleyici bakım gibi işlemlerin işletme personeline toplu veya bireysel verilmesidir.  

 

Satış Sonrası Hizmete, Dinamik ve rekabetin yüksek olduğu enerji sektörde en kısa sürede en kaliteli hizmeti almak için Esta Satış Sonrası Hizmetler, tüm bakım ve onarım, ölçümleme işlemlerinizde hızlı ve yetkin servis, kalifiye uzman ekibi ile taleplerinize en iyi hizmeti vermeyi garanti eder. İhtiyacınızı fazlasıyla karşılayan, kaliteli cihazlarla ve hizmetlerimizle en yüksek faydayı en düşük maliyet ile sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.  

 

Garanti ve Satış Sonrası Servis: Üretim ve montaj hatalarına karşı garanti kapsamında veya garanti dışı ile mevcut sistemlerin bakım, onarım, revizyon gibi talepleri de içermektedir.  

 

Kalibrasyon Hkk; Sıvı akış ölçen sayaçlarda belirli koşullar altında referans sistemler ve ölçüm standartları kullanarak, Belgeli mastır cihazı ile yerinde yapılan gösterdiği değerin gerçek değerinden sapmasını belirlemek amaçlı ölçmek ve belgelendirmek (Kalibrasyon Sertifikası) içeren işlemlerin uzman ekipler ile yapılması işlem bütünüdür.  

 

Sorumluluk aldığımız projelerle; Müşteri istekleri doğrultusunda gerekli tüm mekanik montaj ve Otomasyon Scada kontrol sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Müşterinin istek ve talepleri doğrultusunda sahada ihtiyacı olabilecek hizmetleri tek elden merkez ekiplerle karşılanabilmektedir.  

 

Müşteri Memnuiyeti; Kalite yönetim ve İSEÇ standartlarını uygulayarak geliştirmek, Müşterilerimize katma değer yaratmada, Müşterilerimizin karlılığını ve verimliliğini artırmak, Teknolojik altyapıyı etkin ve verimli kullanmak, Müşterilerimize verdiğimiz hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, Beklenti ve şikayetlerine karşı duyarlı olmaktır.  

 

Esta tüm bu hizmetleri; Elektrik, Elektronik ve Mekanik olarak uzman kadrosuyla, Mobil ekiplerle sahada, diğer hizmetlerini de merkez ofisin den vermektedir. Ayrıca Esta Merkezinde bakım atölyesi, test ve kalibrasyon laboratuvarı, Elektronik Ar-Ge, imalat atölyesi, yedek parça deposu, 7×24 Servis Çağrı Merkezi ve eğitim ofislerinden oluşmaktadır.  

 

Esta Arıza Çözüm Merkezi 0 216 508 28 880533 308 00 48 numaralı telefondan ulaşabilir ya da web sitemizi ziyaret ederek, Teknik Destekten talepte bulunabilirsiniz. Konusunda uzman Servis teknisyenlerimiz sorun ve sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.