Hakkımızda

 

Esta 1996 yılında İstanbul da kurulmuş ve İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hizmet veren bir şirkettir, 26 yılı aşkın süre tecrübesi, kaliteli İnsan kaynağı, deneyimli ve uzman teknik altyapı kadrosuyla hizmet vermektedir.   Otogaz, Dökmegaz, Nakliye tankerleri, Nakliye gemileri ve Doğalgaz alanında sektörün ulusal ve uluslararası firmalarına hizmet vermektedir, Ayrıca sektöre yönelik endüstriyel alanda kullanılan ürün ve çözümler sağlamakta ve ithal etmektedir.   İçinde bulunduğumuz sektöre katma değer sağlayacak ve çevre dostu ürünler ile eğitim alanında projelere dönük çalışmalarda yapmaktadır.

 

Yönetimsel İlkelerimiz ve Temel Değerlerimiz; Kişisel Nitelikler: Yaratıcılık, güvenirlilik, değişim, analitik düşünebilme, liderlik, sabır, kararlılık, inisiyatif kullanabilme, iş ahlakı.  

 

Davranışa Yönelik Değişiklikler: Firma disiplini, firma içi prosedür ve talimatlara uymak, zamanın etkili ve doğru kullanımı, paylaşımcı olmak, eleştirileri dikkate almak.  

 

Müşteri Memnuniyeti; Kalite yönetim ve İSEÇ standartlarını uygulayarak geliştirmek, Müşterilerimize katma değer yaratmada destek olmak, Müşterilerimizin karlılığını ve verimliliğini artırmak, Teknolojik altyapıyı etkin ve verimli kullanmak, Müşterilerimize verdiğimiz hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, Beklenti ve şikâyetlerine karşı duyarlı olmak.