Hakkımızda

 

ESTA 1996 yılında İstanbul’da kurulmuş ve 27 yıldır tecrübesi, kaliteli insan kaynağı, deneyimli ve uzman teknik altyapı kadrosuyla gaz akış kontrol sistemleri alanında mühendislik hizmetleri vermektedir.

Sektörün ulusal ve uluslararası firmalarına otogaz, dökme gaz, nakliye tankerleri ve gemileri, doğalgaz sistemleri ve yangın eğitim simülatörlerine projelendirme ve uygulama hizmeti vermektedir.

Buna ek olarak, endüstriyel sektöre yönelik alanda kullanılan ürün ve çözümler sağlamakta ve ithal etmektedir. İçinde bulunduğumuz sektöre katma değer sağlayacak çevre dostu ürünler ve eğitim alanında projelere yönelik çalışmalar yapmaktadır.    

 

Yönetimsel İlkelerimiz ve Temel Değerlerimiz: Yaratıcılık, güvenirlilik, değişim, analitik düşünebilme, liderlik, sabır, kararlılık ve inisiyatif kullanabilme iş ahlakımızdır.

 

Davranışa Yönelik Değişiklikler: Firma disiplini, firma içi prosedür ve talimatlara uymak, zamanın etkili ve doğru kullanımı, paylaşımcı olmak, eleştirileri dikkate almaktır. 

 

Müşteri Memnuniyeti: Kalite yönetim ve İSEÇ standartlarını uygulayarak geliştirmek, müşterilerimize katma değer yaratmada destek olmak, müşterilerimizin karlılığını ve verimliliğini artırmaktır. Teknolojik altyapıyı etkin ve verimli kullanarak müşterilerimize verdiğimiz hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, beklenti ve şikâyetlerine karşı duyarlı olmaktır.