Top Panel
Çarşamba, 24 Ekim 2018

Yangın Eğitim Simülatör Sistemleri: Mimari tasarım ve tesis mühendisliği dahil projelerde deneyimli mühendislerle ve uzman personele yangın eğitim simülatör ürünlerini tasarlar, üretir, uygular ve sürdürülebilirliğini destekler. 

 

Amacımız, kalite ve performans için bilinen eğitim ekipmanlarını ve emniyet endüstrisinin standartlarını belirleyen yangın eğitim simülatörleri ve aksesuar ürünlerini üreten, müşteriler için ilk tercih olmaktır. 

 

Ne Yapıyoruz?: Yangın eğitim tesisi kurulması ve uygulanması yoluyla değerlendirme, strateji ve planlama sağlayarak, bir eğitim ve öğretim programının tüm unsurlarını sunuyoruz.

 

Nasıl Çalışıyoruz?: Her program ve simülatörler farklıdır ve özel çalışma gerektiren sistemlerdir. Yangın eğitim tesislerinin geliştirilmesinde hızlı çözüm sağlayan aşağıdaki faktörleri sağlamaktayız.

 

  • Sözleşme öncesi organizasyonumuzun kalitesi,
  • Program tasarımında bilim ve gerçeğe çok uygunluk,
  • Hangi eğitimlerin gerekli olduğunu bilmek,
  • Hedefler, özellikler ve eylem planlarıyla ilgili netlik,
  • Tasarım çalışmalarının paralel yürütülmesi,
  • Tasarımcıları, üreticileri ve operatörleri birleştiren üretim felsefesini sağlamak,
  • Tesislerin, simülatörlerin ve talimatların teslimatını birbirine bağlayan yönetim çalışması

 

Yangın Eğitim Sistemleri: Yangından ve tehlikelerinden korunma amaçlı eğitim sistemler de algılama, uyarı, bastırma, kontrol olmak üzere çeşitli senaryolarla bire bir maketlerle Kara, Deniz, Hava, Olmak üzere özel veya mevcut sistemlere uygulanan sabit veya mobil sistemler den oluşan endüstriyel ileri teknoloji yangın eğitim sistemleridir.

 

Yangın Eğitim Simülatörlerinde tasarım, imalat ve kurulumunda, Acil bir durumdaki canlı yangın sıcaklığı, duman ve alevi gerçekçi bir şekilde yaşatıp, güvenli ve kontrollü bir ortamın sınırları içinde, savunma ve beceri geliştirme otomasyonlu eğitim sistemleridir.

 

Kara, Deniz, Hava araçları ile sabit veya mobil sistemlerden oluşmaktadır: Sivil savunma, İtfaiye personelleri ile isteğe bağlı diğer kişilerin canlı ortamda kademeli senaryolar ile algılama, uyarı, bastırma, kontrol, korunma gibi becerileri geliştirme eğitimi amaçlıdır. Esta Grup yangın eğitim simülasyonları sabit veya mobil sistemlerden oluşan bileşenleri, gelişmiş teknoloji ile birleştiren otomasyonlu esnek sistemlerdir.