Üst Panel
Perşembe, 19 May 2022
< >

Fisher

Fisher basınç kontrol regülatörleri ve diğer ürünleri iletim ve dağıtım istasyonları, şehir giriş dağıtım alanları ile konut, ticari ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır.

Ugurel

Yangın Eğitim Simülatör Sistemleri , Yangından ve tehlikelerinden korunma amaçlı Kara, Deniz, Havacılıkta, Algılama, uyarı, bastırma, kontrol gibi canlı yangın eğitim sistemlerdir.

Ifex

Ateşi Basitçe Söndürmek; Şok darbeli yangın söndürme teknolojisi, yangınla mücadele eden. Sürekli su takviyesi gerektirmeyen çok az su kullanarak, hızlı müdahalede son derece etkili sistemdir.

Emerson

Müşterilerimize kritik ihtiyaçlarını karşılamak için endüstriyel çözümlerle yardım ediyoruz. Ölçüm, Analiz, Akış kontrol ve ticari, konut, bina otomasyon çözümleri sunuyoruz.

Trakaid

LPG tüplerinin ve benzer ürün süreç takipleri için geliştirilen sistem dolumdan son kullanıcıya kadar takip edilmesinin sağlanması için web tabanlı süreç takip sistemdir.

Zebra

Kurumsal barkod okuyucular, mobil bilgisayarlar, tabletler ve mobil, araç içi yazıcılar, uzaktan yönetim, kolay entegrasyon ve en üst düzey performans artırıcı endüstriyel yenilikçi ürünler.

Tst-Vareco

Benzinin buharının %99.98 oranında geri kazanım sağlar, İnsan ve çevre sağlığına olan katkısı ile kaynakların verimli kullanılması açısından ekonomi oluşturur.

Jereh Gas Group

Jereh Natural Gas Group, Fizibilite etüd planlaması, Ekipman tasarımı ve üretimi, Proje yönetimi ve kontrolü, Satış sonrası hizmeti sağlayan doğal gaz ekipman entegre çözüm sağlayıcısıdır.