Top Panel
Çarşamba, 24 Ekim 2018

Vizyonumuz; Gaz Akış Kontrol sistemleri oluşumunda deneyime ve bilgiye dayalı ileri teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve  yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.                                          

Misyonumuz; Gaz Akış ekipmanları üretim ve tedariki sağlanması, akıllı gaz sistemleri oluşturulması, satış sonrası hizmet, 7/24 servis bakım ve danışmanlık hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen, ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.   

 

Neden Esta Grup?

  • Esta Grup Tercihi Hakkında; Sadece enerji sektörüne odaklanmış, satış ve satış sonrası servis hizmetleri ile ileri teknoloji Scada otomasyon sistemleri üreten servis ve ar-ge firmasıdır. Ayrıca ihtiyaca göre özel proje ve uygulamalar geliştirir.
  • Mühendislik ve Servis Hizmetleri; Konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile Türkiye genelinde LPG Otogaz, LNG Sistem, Doğalgaz RMS istasyonlarına akış kontrol ürünleri satış ve satış sonrası servis hizmeti ile otomasyon Scada kontrol sistemleri hizmeti vermektedir.
  • Türkiye’nin çeşitli bölgelerine LPG, LNG Nakliye tankerleri sayaç ve ölçüm sistemine sanayi bakanlığı yetkisi almış uzman personelleriyle kesintisiz,kaliteli servis ve kalibrasyon hizmeti verilmektedir. 
  • Anahtar Teslim Çözümler; Sorumluluk aldığımız projelerle, LPG, LNG, Doğalgaz istasyonları ve Nakliye tankerlerinde müşteri istekleri doğrultusunda gerekli tüm mekanik montaj ve otomasyon Scada kontrol sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda sahada ihtiyacı olabilecek hizmetleri tek elden merkez ekiplerle karşılanabilmektedir.