Top Panel
Çarşamba, 24 Ekim 2018

İşe Alma ve Yerleştirme ; ESTA GRUP Olarak çalışan profilimizin yetenekli, işin gerektirdiği yetkinliklere sahip ve sistem kurucu özelliklere sahip olmasına özen gösteriyoruz. Bu sebeple iş ilanlarının hazırlanmasından itibaren doğru eleman alımını kolaylaştıracak tüm profesyonel yöntemler sürece dâhil edilir.

 

Başvuru ve Süreç; Talep açılan ilan veya web sitemizden direk yapılabilmektedir.Başvuru pozisyona başvuran adaylardan eğitim, deneyim ve şartları uygun olanlar mülakat için davet edilir.  Değerlendirmeler esnasında pozisyonlara göre hazırlanmış işe alım kriterleri göz önüne alınır ve mülakat sürecine destek amaçlı pozisyon detayları anlatılarak uygun görülen adaya iş teklifi yapılır.

 

Oryantasyon Süreci ; İşe yeni başlayan her personel, görev tanımına ve pozisyonun gereklerine göre hazırlanan Oryantasyon Planına tabi tutulur. 15 gün ile 1 ay arasında değişen süre içerisinde, oryantasyona tabi tutulan personel, pozisyonun gerektirdiği sorumlukları ve inisiyatifleri alır.

 

 Telefon:   +90 216 508 29 88 Faks:  +90 216 508 29 90  Adres:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 

  •  Açık Pozisyonlar:
    • LPG,LNG, Doğalgaz Sistemleri Tesisat Dizgici,Elektrik veya Argon Kaynakçı
    • Gaz Akış Kontrol Sistem ve Cihazları Üzerine Elektrik Teknisyen