Top Panel
Çarşamba, 24 Ekim 2018

ESTA GRUP,1996 yılında Enerji sektörüne, Endüstriyel Mühendislik Hizmetleri ve Otomasyon sistemleri sunmak amacı ile kurulmuş İstanbul merkezli bir firmadır.Türkiye ve yakın komşu ülkelerde LPG, LNG, Doğal Gaz gibi Endüstriyel gazlar için akış kontrol ürünleri ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

Kuruluşundan bugüne Araştırma ve Geliştirme konusuna verdiği önem ve kaliteli insan kaynağı ile adının güven kavramıyla birlikte anılmasını hedefleyen,teknolojiyi yakından takip ederek LPG, LNG, Doğalgaz sektörüne teknolojik ürünler ve hizmet çözümleri sunmaktadır.

Enerji sektörünün temel ihtiyaçlarından olan LPG, LNG, Doğalgaz sistemleri için ürün tedarik ve satış sonrası hizmetlerinde verdiği başarılı hizmetler ile birçok proje geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Tüm bu hizmetlerini sahada Mobil ekipleri ile Elektrik, Elektronik ve Mekanik olarak, diğer hizmetlerini de merkez ofisinden vermektedir.

Ayrıca Esta Grup Merkezi bakım atölyesi, test ve kalibrasyon laboratuvarı, Elektronik Ar-Ge, imalat atölyesi, yedek parça deposu, 7x24 Servis Çağrı Merkezi ve eğitim ofislerinden oluşmaktadır.