Üst Panel
Perşembe, 30 Haziran 2022

Vizyonumuz; Gaz akış kontrol sistemleri oluşumunda deneyime ve bilgiye dayalı ileri teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

Misyonumuz; Gaz akış kontrol ekipmanları tedarik ve üretim yapılması, Yenilikçi gaz akış kontrol sistemleri oluşturulması, satış sonrası hizmet 7/24 servis bakım ve danışmanlık hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

Müşteri Memnuniyeti

  • Kalite Yönetimi ve İSEÇ standartlarını uygulayarak geliştirmek,
  • Müşterilerimize katma değer yaratmak,
  • Müşterilerimizin karlılığını ve verimliliğini artırmak,
  • Teknolojik alt yapıyı etkin ve verimli kullanmak,
  • Müşterilerimize verdiğimiz hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
  • Beklenti ve şikayetlerine karşı duyarlı olmak

Esta Grup,Toplumsal hayata kaliteli ürün ve hizmetleriyle değer katarken, sosyal sorumluluk bilinciyle de Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmak gayretindedir. 

Mühendislik ve Servis Hizmetleri: Konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile Türkiye genelinde LPG Otogaz, LNG Sistem, Doğalgaz RMS istasyonlarına akış kontrol ürünleri satış ve satış sonrası servis hizmeti ile otomasyon Scada kontrol sistemleri hizmeti vermektedir. 

 

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde LPG, LNG Nakliye tankerleri sayaç ve ölçüm sistemine sanayi bakanlığı yetkisi almış uzman personelle arıza servisi ve kalibrasyon hizmeti verilmektedir. Esta saha ekipleri Türkiye genelinde kesintisiz ve kaliteli hizmet vermektir.

 

Anahtar Teslimi Çözümler: Sorumluluk aldığımız projelerle, LPG, LNG, Doğalgaz istasyonları ve Nakliye tankerlerinde müşteri istekleri doğrultusunda gerekli tüm mekanik montaj ve otomasyon Scada kontrol sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmek. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda sahada ihtiyaçlarına kesintisiz mühendislik hizmeti vermektir.