Üst Panel
Perşembe, 19 May 2022

İnsan Kaynakları Politikamız:  Kurum hedeflerini benimseyen, kurum değerlerine ve hayallerine sahip, gelişime ve global değişimlere açık insanlarla çalışmaya öncelik verir. İnsana yatırım yapma bilinciyle, tüm çalışanları bireysel ve mesleki gelişimlerine yön verecek eğitimlerle destekler. Çalışanların sorumluluk bilincinin pekişmesi ve mesleki potansiyellerinin en verimli şekilde açığa çıkması için uygun ortamlar hazırlar.

Esta Grup, etkin İnsan Kaynakları Yönetimiyle, tüm çalışanlarına adil, sistemli, güvenilir ve motive edici bir çalışma ortamı hazırlamak için sistemler geliştirir ve uygular. Çalışanlarla çalışma ortamında kurulan ilişkilerin kalıcı olmasına önem verir ve bir sebeple yollarını ayıran çalışanlara bundan sonraki yaşamlarını kolaylaştırabilecek her türlü desteği verir. Çalışanları, kişisel ve mesleki hedefleri doğrultusunda hazırlanan ve potansiyelleriyle uyumlu seçenekler sunan kariyer planlarıyla yönlendirir ve geliştirir.

Esta Grup, kendi çalışanlarının gelişim ve eğitimine önem verdiği kadar sosyal paylaşım ve sorumluluk bilinciyle Ülkemiz insanının eğitim ve gelişimine, iş olanaklarının oluşturulmasına yönelik kamusal faaliyetlere ağırlık vermektedir.

İşe Alma ve Yerleştirme : Esta Grup, Olarak çalışan profilimizin yetenekli, işin gerektirdiği yetkinliklere sahip ve sistem kurucu özelliklere sahip olmasına özen gösteriyoruz. Bu sebeple iş ilanlarının hazırlanmasından itibaren doğru eleman alımını kolaylaştıracak tüm profesyonel yöntemler sürece dâhil edilir.

Başvuru ve Süreç: Talep açılan ilan veya web sitemizden direk yapılabilmektedir başvuru pozisyonlarımıza başvuran adaylardan eğitimi, deneyimi ve şartları uygun olanlar mülakat için davet edilir.  Değerlendirmeler esnasında pozisyonlara göre hazırlanmış işe alım kriterlerini göz önüne alınır ve mülakat sürecine destek amaçlı pozisyon detayları anlatılarak uygun görülen adaya iş teklifi yapılır.

Oryantasyon Süreci : İşe yeni başlayan her personel, görev tanımına ve pozisyonun gereklerine göre hazırlanan Oryantasyon Planına tabi tutulur. 15 gün ile 1 ay arasında değişen süre içerisinde, oryantasyona tabi tutulan personel, pozisyonun gerektirdiği sorumlukları ve insiyatifleri alır.

İletişim Bilgileri : Talepleriniz için 0216 508 29 88 numaralı telefondan 08:00 - 18:00 saatleri arası ulaşabilir veya e-posta ile Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden iletişimde bulunabilirsiniz.   

Açık Pozisyonlar   

  1. Makine Mühendisi
  2. Kaynak Teknisyeni
  3. Elektrik Teknisyen