Üst Panel
Perşembe, 30 Haziran 2022

ESTA,1996 yılında Enerji sektörüne, Endüstriyel Mühendislik Hizmetler ve Otomasyon sistemleri sunmak amacı ile kurulmuş İstanbul merkezli bir firmadır. Türkiye ve yakın komşu ülkelerde LPG, LNG, Doğal Gaz gibi Endüstriyel gazlar için akış kontrol ürünleri ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

ESTA, Kuruluşundan bugüne Araştırma ve Geliştirme konusuna verdiği önem ve kaliteli insan kaynağı ile adının güven kavramıyla birlikte anılmasını hedefleyen ve teknolojiyi yakından takip ederek LPG, LNG, Doğalgaz sektörüne teknolojik ürünler ve hizmet çözümleri sunmaktadır.

ESTA, Enerji sektörünün temel ihtiyaçlarından olan LPG, LNG, Doğalgaz sistemleri için ürün tedarik ve satış sonrası hizmetlerinde verdiği başarılı hizmetler ile birçok proje geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

ESTA tüm bu hizmetlerini Elektrik, Elektronik ve Mekanik olarak uzman kadrosuyla Mobil ekiplerle sahada, diğer hizmetlerini de merkez ofisinden vermektedir.

Ayrıca Esta Merkezinde bakım atölyesi, test ve kalibrasyon laboratuvarı, Elektronik Ar-Ge, imalat atölyesi, yedek parça deposu, 7x24 Servis Çağrı Merkezi ve eğitim ofislerinden oluşmaktadır.