Üst Panel
Cuma, 24 Ocak 2020

Kalibrasyon Hizmetleri: Firmamızın tüm Türkiye genelinde olmak üzere, sektörde bir çok firmaya verdiği hizmetlerdendir. Kalibrasyon konusunda uzman kadroya sahip ve tüm ekipleri kendi bünyesinde olan bir firmadır.

Kalibrasyon Yönetmelikleri gereği, belirli periyodlarda, periyodik olarak ölçümleme yapılarak doğrulanmasını sağlanan ve belgelendirilerek mühürlenmesi yapılan bir hizmettir. Kalibrasyon Hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti önceliğimizle, yerinde kalibrasyon ve Kalibrasyon için yüksek hassasiyetli özel mastır metreler ile titiz çalışmalar ile yapılmaktadır, Raporlama ve mühürleme ile kalibrasyon çözüm ve analiz hizmetlerimizle siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek gayretindeyiz.

 

Dağıtım şirketleri depolama tesisleri, Antrepo giriş çıkış sayaçları, LPG Depolama tankları, LPG Otogaz istasyonları, Skid ölçüm cihazları, LPG, LNG tanker sayaçların periyodik muayene işlemleri 3516 Sayılı Ölçüler ve ölçü Ayar Kanunu'nun 9 uncu maddesi gereğince yerine getirilmektedir. Verilen hizmet sonucu kalibrasyon raporu ve mühür işlemleri yapılmaktadır.