Üst Panel
Perşembe, 30 Haziran 2022

Kalibrasyon Hizmetleri: Firmamızın tüm Türkiye genelinde olmak üzere, sektörde bir çok firmaya verdiği hizmetlerdendir. Kalibrasyon konusunda uzman kadroya sahip ve tüm ekipleri kendi bünyesinde olan bir firmadır.

Kalibrasyon Yönetmelikleri gereği, belirli periyodlarda, periyodik olarak ölçümleme yapılarak doğrulanmasını sağlanan ve belgelendirilerek mühürlenmesi yapılan bir hizmettir. Kalibrasyon Hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti önceliğimizle, yerinde kalibrasyon ve Kalibrasyon için yüksek hassasiyetli özel mastır metreler ile titiz çalışmalar ile yapılmaktadır, Raporlama ve mühürleme ile kalibrasyon çözüm ve analiz hizmetlerimizle siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek gayretindeyiz.

 

Dağıtım şirketleri depolama tesisleri, Antrepo giriş çıkış sayaçları, LPG Depolama tankları, LPG Otogaz istasyonları, Skid ölçüm cihazları, LPG, LNG tanker sayaçların periyodik muayene işlemleri 3516 Sayılı Ölçüler ve ölçü Ayar Kanunu'nun 9 uncu maddesi gereğince yerine getirilmektedir. Verilen hizmet sonucu kalibrasyon raporu ve mühür işlemleri yapılmaktadır.

 

Satış ve Servis: Sıvı akış ölçer sayaçların projelendirilmesi, uygulanması, Akaryakıt, LPG, LNG tankeri sayaç montaj, periyodik bakım ve Arıza servis hizmetleri ile Otogaz istasyonları periyodik ölçümleri, standartlara uygun belgeli ve garantili olarak yapılmaktadır.

 

Kalibrasyon Cihazı: Tedariklerinizde hassas sayaçlı cihazlar ile master metre ihtiyaçlarınızı da amacınıza uygun belgeli olarak talepleriniz doğrultusunda sunmaktayız.

 

Kalite Yönetim Sistemi: Kalibrasyon, deney ve muayene sonuçlarını olumsuz yönde etkileyen faktörlerin ortadan kaldırılması için Kalite Yönetim Sistemi içinde oluşturulan Kalite prosedürleri talimatları etkin şekilde kullanılmaktadır

 

Esta Grup olarak hizmetlerimizde çözüm odaklı ve çözüm ortaklığı temel ilkelerimizdir. Enerji piyasasında her firma gibi kendimizi dünyaya karşı sorumlu hissediyoruz. Biz bu sorumluluğun farkındayız ve çalışmalarımızı yaparken, kısa vadeli karlar yerine uzun vadeli faydaları amaç ediniyoruz. Nitelikli ekibimiz, çağdaş altyapımız, güçlü Ar-Ge çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz.