Üst Panel
Perşembe, 30 Haziran 2022

LPG Otogaz Kurulum : LPG Otogaz İstasyon projelendirme ve uygulama ile Satış Sonrası Hizmetlerden oluşmaktadır. Ayrıca, müşteri talepleri doğrultusunda Otomasyona Scada sistem uygulaması ve Akaryakıt otomasyonlarına entegre edilmektedir.

LNG, CNG Araç dolum ve Tank Montaj Hizmetleri: LNG Araç dolum istasyonu ve Dökme tank sahası projelendirme ve uygulama mühendislik hizmetleridir. Ayrıca Satış Sonrası hizmetlerimiz, satış işlemi tamamlandıktan sonra, satışın devamını sağlamak amacıyla satın alınan hizmet ve ürünün, teslimi, montajı, kullanım eğitimi verilmesi, bakım onarım ve yedek parça sağlanması, müşteri şikayetleri ile ilgilenilmesi gibi hizmetleri kapsamaktadır.

RMS-A-B-C Tip Doğalgaz basınç düşüm istasyonları: Projelendirme ve uygulama ile Satış Sonrası Hizmetlerden oluşmaktadır. Ayrıca, müşteri talepleri doğrultusunda Otomasyona Scada sistem uygulaması veya revizyon.

Satış Sonrası Hizmetler: Dinamik ve rekabetin yüksek olduğu enerji sektöründe en kısa sürede en kaliteli hizmet sunmaktayız.  Esta Grup Satış Sonrası Hizmetler, tüm bakım ve onarım, kalibrasyon işlemlerinizde hızlı ve yetkin servis, kalifiye uzman ekibi ile taleplerinize en iyi hizmeti vermeyi garanti eder. İhtiyacınızı fazlasıyla karşılayan, kaliteli cihazlarla ve hizmetlerimizle en yüksek faydayı en düşük maliyet ile sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Servis talepleri için : Arıza Çözüm Merkezi’ni  +90 216 508 28 88 numaralı telefondan 08:00 - 18:00 saatleri arası ulaşabilir veya e-posta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ile talepte bulunabilirsiniz. Konusunda uzman Servis teknisyenlerimiz soru ve sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.